Uitslagen Breukelse kampioenschappen 2015 

Kumite  
Klasse -1.35
1Tristan DongaNunchaku Spaubeek
2Damien van SchoneveldS.C. Lavabu
3Dylan van EsNunchaku Spaubeek
Klasse -1.45
1Daan BartelsDe Jong Sports
2Marwan AmrharVan den Berg
3Morgen van RheenenDe Jong Sports
Klasse -1.55
1Daniel van DongenVan Gils Sport
2Rafiq SalaDe Jong Sports
3Niels HagendornSportinstituut Pijnacker
Klasse -1.65 Dames
1Marissa de JongDe Jong Sports
2Ramona ToorenentNunchaku Vereniging Beverwijk
3Myrna SmitsS.C. Lavabu
Klasse -1.65
1Jesse HendrixNunchaku Spaubeek
2Adam ReedDe Jong Sports
Klasse +1.65 Dames
1Hannah JalinkVan den Berg
2Giulia DolsBudo Ryu Sports
3Shauna MolsBudo Ryu Sports
Klasse -1.75 A
1Luca LaponderDe Jong Sports
2Wilfred BoltenNunchaku Heiloo
3Noah VredeveldVan den Berg
Klasse -1.75 B
1Rick ten WoldeSportinstituut Pijnacker
2Sam NijstenBudo Ryu Sports
3Nigel van den BroekVan den Berg
Klasse -1.85 A
1Huub KolkmanYoshi
2Lloyd KloostermanSportinstituut Pijnacker
3Daniel SchoonDe Jong Sports
Klasse -1.85 B
1David BrinkVan den Berg
2Jan FranssenNunchaku Spaubeek
3Erik MeeuwissenVan Gils Sport
Klasse +1.85
1Melvin La PairDe Jong Sports
2Ricardo de JongDe Jong Sports
3Richard FelixS.C. IJsselmuiden
Freestyle
junioren
1Ricardo de JongDe Jong Sports
2Luca LaponderDe Jong Sports
senioren
1Hannah JalinkVan den Berg
2Kevin JacobsBudo Ryu Sports
3Daniel SchoonDe Jong Sports

Uitslagen open Europese kampioenschappen 2015 

Kumite
Klasse - 1.45 mKlasse - 1.55 m
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Jim CableDe Jong SportsNL1Niels van den WitteboerSportschool Van den BergNL
2Daan BartelsDe Jong SportsNL2Sverre Auli WesthelleNintai Nunchaku NorwayN
3Sem VeenstraBudo Ryu SportsNL3Duncan BeljaardsDe Jong SportsNL
beste buitenlanderKhia MusaRed DragonB
Klasse - 1.65 mKlasse - 1.75 m
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Thomas PijnenburgVan Gils SportNL1Istvan Imre EekSportcentrum IJsselmuidenNL
2Michiel de RuiterDe Jong SportsNL2Erik HeumrønningenNintai Nunchaku NorwayN
3Jesse HendrixBudoclub Oud GeleenNL3Jeremy HayerDe Jong SportsNL
Klasse - 1.85 mKlasse + 1.85 m
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Huub KolkmanNunchaku-do YoshiNL1Melvin le PairDe Jong SportsNL
2Daniël SchoonDe Jong SportsNL2Jur Lammerts van BurenSportcentrum LavabuNL
3Richard FelixSportcentrum IJsselmuidenNL3Ronald WillemseSportschool Van den BergNL
beste buitenlanderHans HendrickxRed DragonBBeste buitenlanderJan DudzińskiPSKTWPL
Klasse - 1.65 m damesKlasse + 1.65 m dames
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Marissa de JongDe Jong SportsNL1Hannah JalinkDojo 't LooNL
2Mariska van den BeltSportcentrum IJsselmuidenNL2Shauna MolsBudo Ryu SportsNL
3Lisa ZingerSportinstituut PijnackerNL3Guilia DolsBudo Ryu SportsNL
beste buitenlanderAnna HeumrønningenNintai Nunchaku NorwayN
Open klasse - 1.65 mOpen klasse + 1.65 m
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Thomas PijnenburgVan Gils SportNL1Luke BoudewijnsVan Gils SportNL
2Sverre Auli WesthelleNintai Nunchaku NorwayN2Safouane BoukacharDe Jong SportsNL
3Adam ReedDe Jong SportsNL3Richard FelixSportcentrum IJsselmuidenNL
beste buitenlanderMichel MommaertsRed DragonB
Open klasse + 1.65 m + 35 jaar oud
NaamSportschoolLand
1René de JongDe Jong SportsNL
2Emille van TilburgSportinstituut PijnackerNL
3Bart DraaismaDe Jong SportsNL
beste buitenlanderEddy GalbuseraEcolle de combat SeloncourtF
Kata
Junioren - wedstrijdkataDames - Wedstrijdkata
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Ricardo de JongDe Jong SportNL1Marissa de JongDe Jong SportsNL
2Thomas PijnenburgVan Gils SportNL2Natalia LuchowskaVan Gils SportNL
3Luca LaponderDe Jong SportsNL3Bianca MeeuwissenVan Gils SportNL
Heren - WedstrijdkataMasters - kata Shodan
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Noa VredeveldtSportschool Van den BergNL1Huub KolkmanNunchaku YoshiNL
2Marijn WielengaNunchaku SattlerNL2Daniël SchoonDe Jong SportsNL
3Sjoerd JansoniusDojo 't LooNL3Brian VissersVan Gils SportNL
Freestyle
JuniorenSenioren
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Ricardo de JongDe Jong SportNL1Tatu Kalliomäki-FIN
2Luca LaponderDe Jong SportNL2Daniël SchoonDe Jong SportsNL
3Sem VeenstraDe Jong SportNL3Otto KoedooderAll SportsNL
Dames
NaamSportschoolLand
1Natalia LuchowskaVan Gils SportNL
2Hannah JalinkDojo 't LooNL
Stijlprijzen
JuniorenDames
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
Sverre Auli WesthelleNintai Nunchaku NorwayNGuilia DolsBudo Ryu SportsNL
Heren
NaamSportschoolLand
Hubert DodackiPSKTWPL

Uitslagen 7de punten competitie 

Deelnemers SportschoolKumite Kata
Moreno EnsinkAll sports450
Robert KoningAll sports6221.9
Jop de GraafAll sports4229.5
Otto KoedooderAll sports035.3
Sjoerd TerlouwLAVABU740
Jose StruikenkampLAVABU500
Damien van schooneveldLAVABU320
Luana BakkerLAVABU580
Wendy JansenLAVABU380
Djay CzechVDBerg550
Jim CableDeJongSPORTS1240
Daan BartelsDeJongSPORTS590
Morgan van RheenenDeJongSPORTS640
Duncan BeljaardsDeJongSPORTS470
Rafiq SalaDeJongSPORTS290
Adam ReedDeJongSPORTS410
Michiel de RuyterDeJongSPORTS330
Ricardo de JongDeJongSPORTS036.3
Jeroen MenseDeJongSPORTS9429.8
Erik MeeuwissenVANGILS9826
Bianca MeeuwissenVANGILS1235.5
Teye BoonmanPIJNACKER550
Lisa ZingerPIJNACKER7624.1
Rick ten WoldePIJNACKER860
Thomas JansemaPHILIPOOM6125.1
Huseyin Mert-YilmazREDDRAGON850
Niels UtenREDDRAGON7532.4
Willem VanOverwalleREDDRAGON620
Enes ErtemREDDRAGON790
Michel MommaertsREDDRAGON490

Uitslagen Uitslagen ONK Nunchaku Golden Score Tournament

Kumite Teams + 1.65 mtr
TeamSportschool
1Budo Ryu Zitterd 3Budo Ryu Zitterd
2De Jong Sports 2De Jong Sports
3De Jong Sports 1De Jong Sports
Kumite Teams - 1.65 mtr
TeamSportschool
1De Jong SportsDe Jong Sports
2Nunchaku PijnackerSportinstituut Pijnacker
3Van GilsVan Gils
Eigen Kata + 1.65 mtr
NaamSportschool
1Safouane BoukacharDe Jong Sports
2Ricardo de JongDe Jong Sports
3Dani‘l SchoonDe Jong Sports
Eigen Kata - 1.65 mtr
NaamSportschool
1Marissa de JongDe Jong Sports
2
3

Uitslagen open Breukelse kampioenschap 2014

Kumite
Klasse - 1.45 - 1.55 mtr A+ B
NaamSportschoolLand
1Daniel van DongenVan Gils sportNL
2Thomas PijnenburgVan Gils sportNL
3Nathan van de HeuvelNunchaku PijnackerNL
Klasse - 1.65 mtr A+ B (Dames)
NaamSportschoolLand
1Marissa de JongDe Jong SportsNL
2Mariska v.d. BeltSC IJsselmuidenNL
3Vera JansSportschool DekkersNL
Klasse + 1.65 mtr A (Dames)Klasse + 1.65 mtr B (Dames)
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Hannah JalinkNunchaku HaarlemNL1Gulia DolsBudo Ryu ZitterdNL
2Shauna MolsBudo Ryu ZitterdNL2Maaike WesselVan den BergNL
3Yentl EversVan Gils sportNL3Bianca MeeuwissenVan Gils sportNL
Klasse - 1.65 mtr AKlasse - 1.65 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Sjoerd LijnbergerDe Jong SportsNL1Mads PetersenDe Jong SportsNL
2Luca LaponderDe Jong SportsNL2Rick ten Wolde Nunchaku PijnackerNL
3Jeroen MenseDe Jong SportsNL3Sam NijstenBudo Ryu ZitterdNL
Klasse - 1.75 mtr AKlasse - 1.75 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Luke BoudewijnsVan Gils sportNL1David BrinkVan den BergNL
2Djay CzechVan den BergNL2Michael v.d. RaadDe Jong SportsNL
3Wilfred BoltenNunchaku HaarlemNL3Hans HendrixRed DragonB
Klasse - 1.85 mtr AKlasse - 1.85 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Richard FelixSC IJsselmuidenNL1Michael van de RaadDe Jong SportsNL
2Ricardo de JongDe Jong SportsNL2Dustin TelharBocholtD
3Daniel SchoonDe Jong SportsNL3
Klasse + 1.85 mtr A+ B
NaamSportschoolLand
1Melvin Le PairDe Jong SportsNL
2Robin EchhornDe Jong SportsNL
3Ard HoogvorstDe Jong SportsNL
Kata
Junioren - wedstrijdkataDames - Wedstrijdkata
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Ricardo de JongDe Jong SportNL1Bianca MeeuwissenVan Gils sportNL
2Luca LaponderDe Jong SportsNL2Marissa de JongDe Jong SportsNL
3Thomas PijnenburgVan Gils sportNL3Martje CoolsAll-SportsNL
Heren - WedstrijdkataHeren - Kata Shodan
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Marijn WielengaSattlerNL1Roel KeurenSportschool DekkersNL
2Daniel van EekerenVan den BergNL2Hannah JalinkNunchaku HaarlemNL
3Hans HendrikxRed DragonB3Safouane BoukacharDe Jong SportsNL
Freestyle
Junioren FreestyleSenioren Freestyle
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Ricardo de JongDe Jong SportNL1Kevin JacobsBudo Ryu ZitterdNL
2Luca LaponderDe Jong SportNL2Hannah JalinkNunchaku HaarlemNL
3Jeroen MenseDe Jong SportNL3Otto KoedooderAll-SportsNL
Stijlprijzen
JuniorenDames
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
Mitchell TreurnietSportschool DekkersNLMarissa de JongDe Jong SportsNL
Heren
NaamSportschoolLand
Wilfred BoltenNunchaku HaarlemNL
Overall beker
JuniorenSenioren
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
Ricardo de JongDe Jong SportNLHannah JalinkNunchaku HaarlemNL

Uitslagen Open Challenge Cup 2014

Wegens omstandigheden geen uitslagen.

Uitslagen open Nederlandse kampioenschappen 2014

uitslagen ONK 2014 NL

 

Uitslagen open Breukelse kampioenschappen 2013

Kumite
Klasse - 1.35 mtr A Klasse - 1.35 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
11Diaz EngelsBudo Ryu ZitterdNL
22Marijn EversBudo Ryu ZitterdNL
33Sem VeenstraBudo Ryu ZitterdNL
Klasse - 1.45 mtr AKlasse - 1.45 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Duncan BeljaardsDe Jong SportsNL1Senna GriekBudo Ryu ZitterdNL
22Niels van de WittenboerVan den BergNL
33Daniel van DongenVan Gils SportNL
Klasse - 1.55 mtr AKlasse - 1.55 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Jeroen MenseDe Jong SportsNL1Rene SchepersVan Gils SportNL
2Sjoerd LijnvergerDe Jong SportsNL2Sam NijstenBudo Ryu ZitterdNL
33Julian van de VliesPijnackerNL
Klasse - 1.65 mtr A (Dames)Klasse - 1.65 mtr B (Dames)
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Marissa de JongDe Jong SportsNL1Julia DolsBudo Ryu ZitterdNL
22Myrna SmitzS.C. LavabuNL
33Tiana KivitsVan Gils SportNL
Klasse + 1.65 mtr A (Dames)Klasse + 1.65 mtr B (Dames)
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Shauna MolsBudo Ryu ZitterdNL1Wendy JansenS.C. LavabuNL
2Hannah JalinkHaarlemNL2Linda WielengaS.C. SattlerNL
3Yentl EversVan Gils SportNL3Jooske RietkerkDe Jong SportsNL
Klasse - 1.65 mtr AKlasse - 1.65 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Ramona ToorenentPhilipoomNL1Evian HoitingDe Jong SportsNL
2Luca LaponderDe Jong SportsNL2Choski SaganKanundoB
3Jop de GraafAll-SportsNL3
Klasse - 1.75 mtr AKlasse - 1.75 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Safouane BoukacharDe Jong SportsNL1Walter de KorteBudo Ryu ZitterdNL
2Jochem van OorschotDe Jong SportsNL2thomas KominHeilooNL
3Luke BoudewijnsVan Gils SportNL3Noah VredeveldtVan den BergNL
Klasse - 1.85 mtr AKlasse - 1.85 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Melvin Le PairDe Jong SportsNL1Michael van de RaadDe Jong SportsNL
2Robin EichhornDe Jong SportsNL2Dustin TelharBocholtD
33Niels FestjesKanundoB
Klasse + 1.85 mtr AKlasse + 1.85 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
11Jan-Willem SchalijnVan den BergNL
22Kevin DondersS.C. LavabuNL
33
Kata
Junioren - wedstrijdkataDames - Wedstrijdkata
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Ricardo de JongDe Jong SportNL1Marissa de JongDe Jong SportsNL
2Kevin MengeringBocholtD2Bianca Meeuwissenvan Gils SportNL
3Jop de Graaf All-SportsNL3Martje CoolsAll-SportsNL
Heren - WedstrijdkataHeren - Kata Shodan
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Safouane BoukacharDe Jong SportNL1Christian BosseBocholtD
2Jochem van OorschotDe Jong SportNL2Hannah JalinkHaarlemNL
3Daniel SchoonDe Jong SportNL3Bart JanssensRed DragonB
Freestyle
Junioren FreestyleSenioren Freestyle
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Ricardo de JongDe Jong SportNL1Daniel SchoonDe Jong SportsNL
2Luca LaponderDe Jong SportNL2Christian BosscheBocholtD
3Jeroen MenseDe Jong SportNL3Hannah JalinkHaarlemNL
Stijlprijzen
JuniorenDames
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
Ricardo de JongDe Jong SportNLHannah JalinkHaarlemNL
Heren
NaamSportschoolLand
Dustin TelharBocholtD
Overall beker
JuniorenSenioren
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
Ricardo de JongDe Jong SportNLSafouane BoukacharDe Jong SportsNL

WNA wereldkampioenschap freestyle en Europees kampioenschap kumite en kata mei 2013

Junioren en debutanten toernooi Ijselmuiden 26 jan 2013

 Breukelen 2012

 Uitslagen Puntencompetitie

-1.45 meter A en B
1. Jeroen Mense – De Jong Sports
2. Senna Griek – Budo Ryu Zitterd
3. Jasmijn Eyck – Budo Ryu Zitterd

-1.55 meter A en B
1. Jop de Graaf – Allsports
2. Sjoerd Leinberger – De Jong Sports
3. Luca Laponder

-1.65 meter A en B
1. Ricardo de Jong – De Jong Sports
2. Tom Kasperski – De Jong Sports
3. Djay Czech – Lavabu

-1.65 meter Dames A en B
1. Ramona Toorenent – Sportschool Philipoom
2. Giulia Dols – Budo Ryu Zitterd
3. Marissa de Jong – De Jong Sports

+1.65 meter Dames A en B
1. Hannah Jalink – Haarlem
2. Jessica Jacobs – Reddragon (belgie)
3. Hitomi Philipoom – Sportschool Philipoom

+1.75 meter B
1. Jochem van Oorschot – De Jong Sports
2. Safouane Boukachar – De Jong Sports
3. Piet van Duivenvoorde – Sportschool Philipoom

+1.75 meter A
1. Richard Felix – Sportcentrum Ijsselmuiden
2. Daniel Schoon – De Jong Sports
3. Istvan Imre Eeck – Sportcentrum Ijsselmuiden

Wedstrijd kata Senioren
1. Daniel Schoon – De Jong Sports
2. Jochem van Oorschot – De Jong Sports
3. Safouane Boukachar – De Jong Sports

Wedstrijd kata Junioren
1. Ricardo de Jong – De Jong Sports
2. Noah Vredeveldt – Van den Berg
3. Bianca Meeuwissen – Van Gils

Wedstrijd kata Dames
1. Marissa de Jong – De Jong Sports
2. Annabel Joor – De Jong Sports
3. Ramona Toorenent – Sportschool Philipoom

Kata Shodan
1.Hannah Jalink – Haarlem
2.Otto Koedooder – Allsports
3.Michel Mommaerts – Reddragon

Uitslagen Open Challenge Cup Sittard Budo Ryu Events


Uitslagen Open Nederlands kampioenschap 2012 Breukelen

Heren Kumite

-1.35 meter:
1. Duncan Beljaards (de Jong)
2. Myrthe de Graaf (De Jong)
3. Mike de Graaf (De Jong)

-1.45 meter
1. Sjoerd Leinberger (de Jong)
2. Jeroen Mense (De Jong)
3. Maxime Companus (Pijnacker)

-1.55 meter
1. Tom Kasperski (De Jong)
2. Bas Kasperski (De Jong)
3. Roy Broeders (Van Gils)

-1.65 meter
1. Jochem van Oorschot (De Jong)
2. Safouane Boukacher (De Jong)
3. Ricardo de Jong (De Jong)

-1.75 meter
1. Daniel Schoon (de Jong)
2. Bart Draaisma (De Jong)
3. Michel Beyens (Edegem België)

-1.85 meter
1. Huub Kolkman (Yoshi)
2. Martijn Willemen (de Jong)
3.Lloyd Kloosterman (Pijnacker)

+1.85 meter:
1.Vincent van de Water (De Jong)
2.Melvin Le Pair (De Jong)
3.Armand Hoogland (Lavabu)

Dames Kumite

-1.65 meter
1. Shauna Mols (Budo Ryu)
2. Ramona Toorenent (Philipoom)
3. Marissa de Jong (De Jong)

+1.65 meter
1. Hannah Jalink (Haarlem)
2. Yentl Evers (Van Gils)
3. Ashley Bidinger (Budo Ryu)

Kata

JUNIOREN:
1. Jochem van Oorschot (De Jong)
2. Tom Kasperski (De Jong)
3. Daniel Schoon (De Jong)

DAMES
1. Marissa de Jong (De Jong)
2. Hannah Jalink (Haarlem)
3. Yentl Evers (Van Gils)

SENIOREN
1. Kevin Jacobs (Budo Ryu)
2. Douglas Smit (Sattler)3.
3. Lloyd Kloosterman (Pijnacker)

Shodan
1. Huub Kolkman (Yoshi)
2. Kasper van Heerden (Haarlem)
3. Roel Keuren (Budo Ryu)

Freestyle

Junioren:
1. Tom Kasperski (De Jong)
2. Ricardo de Jong (De Jong)
3. Walter de Korte (Budo Ryu)

Senioren:
1. Kevin Jacobs (Budo Ryu)
2. Roel Keuren (Budo Ryu)
3. Sarah Schouten (Red Dragon België)

John Haanen Stijlprijs

Huub Kolkman (Yoshi)