Uitslag Hennie Eek toernooi 25-01-2020

Home/Geen categorie/Uitslag Hennie Eek toernooi 25-01-2020

Uitslag Hennie Eek toernooi 25-01-2020

Kumite

1.35 B

Goud                                   Alexis Deloffre                                Nunchaku Club 80 France

 

-1.45 A

Goud                                   Taiga Sugimoto                               Van Den Berg

Zilver                                   Trsitan Donga                                 Judo en Nunchaku Club Spaubeek

Brons                                  Sofiane Houas                                 Nunchaku Club 80 France

 

-1.45 B

Goud                                   Jari ten Hove                                   Sportcentrum IJsselmuiden

Zilver                                   Martijn de Korte                            Budo Ryu Zitterd

Brons                                  Koen Versluijs                                  Judo en Nunchaku Club Spaubeek

 

-1.55 A

Goud                                   Taiga Sugimoto                               Van Den Berg

 

-1.55 B

Goud                                   Warner Selles                                  Sportcentrum IJsselmuiden

Zilver                                   Tygo v/d Schuit                               de Jong Sports

Brons                                  Vincent de Roos                             Sportinstituut Pijnacker

 

-1.65 A Dames

Goud                                   Lisa Zinger                                        Sportinstituut Pijnacker

 

-1.65 B Dames

Goud                                   Femke Redering                             van Gils Sport en Fitness

 

+1.65 A Dames

Goud                                   Rianne ten Wolde                          Sportinstituut Pijnacker

 

+1.65 A/B Dames

Goud                                   Rianne ten Wolde                          Sportinstituut Pijnacker

Zilver                                   Lisa Zinger                                        Sportinstituut Pijnacker

Brons                                  Femke Redering                             van Gils Sport en Fitness

 

+1.65 Open Klasse B

Goud                                   Daan Bartels                                    de Jong Sports

Zilver                                   Jan-Willem Nieuwenhuis              Sportcentrum IJsselmuiden

Brons                                  Nathan v/d Heuvel                         Sportinstituut Pijnacker

 

+1.65 Open Klasse A   King of Kampen

Goud                                   Ricardo de Jong                              de Jong Sports

Zilver                                   Djay Czech                                        Van Den Berg

Brons                                  Rick ten Wolde                                Sportinstituut Pijnacker

Freestyle

Junioren

Goud                                   Femke Redering                              van Gils Sport en Fitness

Zilver                                   Sem Veenstra                                  Budo Ryu Zitterd

Brons                                  Daan Bartels                                    de Jong Sports

 

Senioren

Goud                                   Ricardo de Jong                              de Jong Sports

Zilver                                   Rick ten Wolde                                Sportinstituut Pijnacker

Brons                                  Kamiel Brezinski                              Budo Ryu Zitterd

 

Kata

Schakelkata 1-2

Goud                                   Koen Versluijs                                 Judo en Nunchaku Club Spaubeek

 

Junioren

Goud                                   Tristan Donga                                 Judo en Nunchaku Club Spaubeek

Zilver                                   Dylan van Es                                    Judo en Nunchaku Club Spaubeek

Brons                                  Daan Bartels                                    de Jong Sports

 

Dames

Goud                                   Rianne ten Wolde                          Sportinstituut Pijnacker

Zilver                                   Femke Redering                             van Gils Sport en Fitness

Brons                                  Sarah Kloet                                       van Gils Sport en Fitness

 

Senioren

Goud                                   Tim Geurts                                       Judo en Nunchaku Club Spaubeek

Zilver                                   Lefman Kan                                     USC

Brons                                  Aissa Houas                                     Nunchaku Club 80 France

 

Shodan

Goud                                   Ricardo de Jong                              de Jong Sports

Zilver                                   Hannah Jalink                                  Van Den Berg

Brons                                  Erik Meeuwissen                            van Gils Sport en Fitness

 

EXTRA PRIJZEN:

 

Stijlprijs Junioren             Fares Houas                                     Nunchaku Club 80 France

 

Stijlprijs Senioren            Davon Durga                                   Nunchaku-do Yoshi

 

Stijlprijs Dames                Rianne ten Wolde                          Sportinstituut Pijnacker

 

Aanmoedigingsprijs         Alexis Deloffre                                Nunchaku Club 80 France

 

Fighting Spirit prijs          Warner Selles                                  Sportcentrum IJsselmuiden

Lucas Slingerland                            de Jong Sports

 

Pechprijs                            Tristan Donga                                 Judo en Nunchaku Club Spaubeek

 

Tevens de uitreiking van de NTPR-prijs 2019 aan Ricardo de Jong van de Jong Sports.

By |januari 27th, 2020|Categories: Geen categorie|Reacties uitgeschakeld voor Uitslag Hennie Eek toernooi 25-01-2020