Uitslagen Open Breukelse 2018

Home/Geen categorie/Uitslagen Open Breukelse 2018

Uitslagen Open Breukelse 2018

Kumite -1.35 A/B

Goud                                   Dylan van Es                                    Judo en Nunchaku Club Spaubeek

Zilver                                   Nando Meylaers                             Budo Ryu Sports

Brons                                  Sofiane Houas                                 Nunchaku Club 80 (Fr)

Kumite -1.45 A/B

Goud                                   Tristan Donga                                 Budoclub Oud Geleen

Zilver                                   Thyren Felix                                     SC IJsselmuiden

Brons                                  Taiga Sugimoto                               v/d Berg

Kumite -1.55 B

Goud                                   Jannick Meuleman                         SC IJsselmuiden

Zilver                                   Youri Halman                                   SC Lavabu

Brons                                  Jur Gaj                                               Budo Ryu Sports

Kumite -1.65 A

Goud                                   Sem Veenstra                                  Budo Ryu Sports

Zilver                                   Daan Bartels                                    de Jong Sports

Brons                                  Rafaël Dols                                      Budo Ryu Sports

Kumite -1.65 B

Goud                                   Farès Houas                                     Nunchaku Club 80 (Fr)

Zilver                                   Stijn Bon                                           de Jong Sports

Brons                                  Nathan Dolle                                   Nunchaku Club 80 (Fr)

Kumite -1.75 B

Goud                                   Jim Cable                                          de Jong Sports

Zilver                                   Davon Durga                                    Nunchaku-do Yoshi

Brons                                  Geoffray Morrilla                           Nunchaku Club 80 (Fr)

Kumite -1.75 A

Goud                                   Cho Kraaij                                         Nunchaku-do Yoshi

Zilver                                   Luke Boudewijns                            van Gils Sport en Fitness

Brons                                  Wilfred Bolten                                v/d Berg

Kumite -1.85 B

Goud                                   Vincent Roobol                               SC Lavabu

Zilver                                   Nick Volman                                    de Jong Sports

Brons                                  Thomas Ravestein                          v/d Berg

Kumite -1.85 A

Goud                                   Marijn Wielenga                             USC

Zilver                                   Thomas Pijnenburg                        van Gils Sport en Fitness

Brons                                  Almar de Ronde                             v/d Berg

Kumite +1.85 B

Goud                                   Kamiel Brezinski                             Budo Ryu Sports

Zilver                                   Nicolas Dolle                                   Nunchaku Club 80 (Fr)

Brons                                  Vincent Boon                                   SC Lavabu

Kumite +1.85 A

Goud                                   Ricardo de Jong                              de Jong Sports

Zilver                                   Kevin Jacobs                                    Budo Ryu Sports

Brons                                  Sjoerd Terlouw                               SC Lavabu

Kumite Dames -1.65 B

Goud                                   Mey-Linn Vogel                              v/d Berg

Zilver                                   Femke Redering                             van Gils Sport en Fitness

Brons                                  Sarah Kloet                                      van Gils sport en Fitness

 

Kumite Dames -1.65 A

Goud                                   Ramona Toorenent                       Nunchaku Beverwijk

Zilver                                   Lisa Zinger                                       Sport Instituut Pijnacker

Brons                                  Sita Waterbeek                               de Jong Sports

Kumite Dames +1.65 A

Goud                                   Hannah Jalink                                  v/d Berg

Zilver                                   Linda Wielenga                              Sattler

Brons                                  Wendy Jansen                                 SC Lavabu

Freestyle Junioren

Goud                                   Sem Veenstra                                  Budo Ryu Sports

Zilver                                   Adam Reed                                      de Jong Sports

Brons                                  Rafaël Dols                                       Budo Ryu Sports

Freestyle Senioren

Goud                                   Ricardo de Jong                              de Jong Sports

Zilver                                   Hannah Jalink                                  v/d Berg

Brons                                  Kevin Jacobs                                    Budo Ryu Sports

Kata Junioren

Goud                                   Adam Reed                                      de Jong Sports

Zilver                                   Morgan van Rheenen                    de Jong Sports

Brons                                  Mey-Linn Vogel                               v/d Berg

Kata Senioren

Goud                                   Steven Nijman                                USC

Zilver                                   Almar de Ronde                             v/d Berg

Brons                                  Luca Laponder                                 de Jong Sports

Kata Dames

Goud                                   Marissa de Jong                             de Jong Sports

Zilver                                   Lisa Zinger                                        Sport Instituut Pijnacker

Brons                                  Sita Waterbeek                               de Jong Sports

Kata Shodan Heren

Goud                                   Cho Kraaij                                         Nunchaku-do Yoshi

Zilver                                   Kevin Jacobs                                    Budo Ryu Sports

Brons                                  Otto Koedooder                              All-Sports

Kata Shodan Dames

Goud                                   Hannah Jalink                                  v/d Berg

Zilver                                   Ramona Toorenent                       Nunchaku Beverwijk

Brons                                  Bianca Meeuwissen                       van Gils Sport en Fitness

Stijlprijs

Cho Kraaij           Nunchaku-do Yoshi

Overall beker Junioren

Sem Veenstra    Budo Ryu Sports

Overall beker Senioren

Hannah Jalink    v/d Berg

By |oktober 10th, 2018|Categories: Geen categorie|Reacties uitgeschakeld voor Uitslagen Open Breukelse 2018